Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Met praktische voorbeelden!
Pagina afdrukken

Het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid heeft een nadere toelichting van het omzetbegrip in het kader van de NOW online gezet. Hierin worden voorbeelden gegeven voor zowel bedrijven gericht op het maken van winst als organisatie die niet gericht zijn op het maken van winst. Vooral de verwerking van subsidies, donaties en giften bij non-profitorganisaties krijgen expliciete aandacht. De voorbeelden in deze toelichting helpen werkgevers bij de daadwerkelijke omzetbepaling voor de NOW.

Bekijk hier de toelichting van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid.

Meer weten?

Andries Visser RA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

a.visser@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • externe verslaggeving

Jan Mooren AA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

j.mooren@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • accountancy

Ed Suiker RA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

e.suiker@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • externe verslaggeving
  • accountancy-dienstverlening mkb
  • ondernemerschap

Marcel van Dijk RA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

m.dijk@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • waarderingen
  • accountancy-dienstverlening mkb
  • toetsing

John Weerdenburg AA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

j.weerdenburg@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • ondernemerschap
  • toetsing

Wilco Schut AA

Toelichting omzet in de NOW van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

accountant

w.schut@auxiliumadviesgroep.nl 033 433 72 17
  • toetsing
  • accountancy-dienstverlening mkb
  • ondernemerschap
23-06-2021